Na Orlíku zmizely dvě pramice, jedna z nich měla zabudovanou GPS navigaci

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 12 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – Ze soboty 6. na neděli 7. října byla ukradena v kempu Podskalí v katastru obce Klučenice. Jedná se o zelenou laminátovou loď v hodnotě deseti tisíc korun. Uvnitř byl navíc elektromotor, vesla, rybářské pruty a rybářské nástrahy. Celkem byla způsobena škoda ve výši 19 tisíc korun. „Po pachateli krádeže příslušníci policie pátrají,“ informovala policejní mluvčí Monika Schindlová.

V úterý 2. října přijal na lince 158 operační důstojník informaci o krádeži čtyřmetrové laminátové pramice v hodnotě patnáct tisíc korun. K jejímu odcizení došlo během večera ve Žďákovské zátoce v katastru obce Orlík nad Vltavou. Loďka byla ukotvena na břehu řeky a zajištěna řetězem s visacím zámkem ke stromu.

„Její majitel v ní však měl zabudovanou GPS navigaci a pramice byla následně nalezena ve vozidle, které bylo zaparkované u domu v jedné obci na Milínsku. Padesátiletý muž uvedl, že ji zakoupil od muže, kterého nechce jmenovat. Loď byla vrácena právoplatnému majiteli. Věc šetří policisté jako trestný čin krádeže,“ doplnila policejní mluvčí.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!