Všem nedočkavcům se na vědomí dává: Rybník Musík rybáři loví 26. a 27. října

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a , takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Není dne, by v mailové schránce Sedlčanského kurýra nepřistál alespoň jediný dotaz, zda se vůbec letos, a popřípadě kdy, bude lovit největší rybník na Sedlčansku: Musík. Pravděpodobně za tuto mánii mohou televizní stanice, které v době největšího letního sucha „krmily“ diváky záběry mrtvých ryb z kdejakého rybníku. Pro všechny má kurýr nedrahovickými rybáři potvrzenou informaci: tradiční výlov rybníku Musík proběhne i letos.

Na rozdíl od loňska, kdy byl výlov jednodenní, proběhne ten letošní ve dvou dnech, a to v pátek 26. a v sobotu 27. října. Ryb má být v Musíku přibližně stejně jako v loňském roce, kdy rybáři měli co dělat, aby výlov vůbec dokázali v jednom dni stihnout. Z toho důvodu také je letos výlov opět dvoudenní. Prostě televize zapomněly svým divákům říct, že kdo se o své ryby dobře stará, což je případ nedrahovických rybářů ze Štičí líhně Esox Tábor, tak ho letní sucho a v zimě mráz nezaskočí!

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!