Žena se před odbočováním zapomněla podívat do zpětného zrcátka

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 6 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Lehkým zraněním a hmotnou škodou ve výši 70 tisíc korun skončila dopravní nehoda, která se odehrála ve čtvrtek 13. září v ranních hodinách na silnici I/18 v katastru obce Kosova Hora. „Sedmadvacetiletá řidička jedoucí ve směru od Sedlčan zde odbočovala na Kosovu Horu v době, kdy byla předjížděna jiným vozidlem. Následně došlo k bočnímu střetu a obě auta poté skončila mimo komunikaci,“ sdělila policejní mluvčí Monika Schindlová. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného systému.

O den později v pátek 14. září došlo krátce po osmé hodině ranní v ulici 28. října v Sedlčanech ke střetu osobního automobilu s chodkyní. Nehoda se stala na vyznačeném přechodu pro chodce v blízkosti Finančního úřadu. U střetu zasahovaly Zdravotnická záchranná služba, Městská policie a Policie ČR. Bližší podrobnosti a příčiny nehody nejsou zatím známy.