V Sedlčanské kotlině se jede poslední rallycrossový závod této sezony

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 12 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Již tuto sobotu 15. září se na sedlčanské trati uskuteční poslední rallycrossový závod této sezony a zároveň předposlední závod série Rallycross Cup. Poslední závod klubových závodů se pak odjede 27. října na sosnovském autodromu. V celkem deseti závodních divizích se budou přidělovat předposlední body do šampionátu a o dramatické souboje tedy nebude nouze. Rallycross Cup má tuto sobotu v Sedlčanech opět co nabídnout a žádný milovník motoristického sportu by si tuto akci neměl nechat ujít.

„V historických kategoriích se můžeme těšit na jména jako je Jan Macháček a Jaroslav Marchal,v eNkových třídách, tedy vozech bez jakýchkoliv úprav na motoru a podvozku se jezdcům představí domácí Luboš Slaba ml., Tomáš Matucha, Lukáš Krotil a mnohá další rallycrossová jména. O body a nejlepší umístění budou v Sedlčanech již tradičně bojovat jezdci tzv. speciálů, kde si jezdci nedarují ani milimetr tratě a se svou silnou závodní technikou zde budou předvádět opravdu rychlou jízdu na republikové úrovni,“ informoval Daniel Kříž z pořádajícího Autoklubu RAC Sedlčany.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!