Motorový vlak na trati z Olbramovic do Sedlčan nahradí od 18. září autobusy

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 4 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Lokální železniční trať z Olbramovic do Sedlčan a zpět čeká od úterý 18. září do neděle 7. října úplná výluka železničního provozu. Správa železniční dopravní cesty bude na trati provádět opravné a udržovací práce. Při této výluce bude především provedena oprava přejezdu P6086 v Kosově Hoře, kvůli čemuž bude uzavřena i tamní silnice III.třídy č. 11438. Náhradní dopravu cestujících mezi Olbramovicemi a Sedlčany zajistí autobusy.

Doprava se bude po dobu výluky řídit výlukovým jízdním řádem, který vstoupí v platnost v úterý 18. září ráno s prvním odjezdem v 4:24 ze Sedlčan. V Sedlčanech a v Olbramovicích budou autobusy odjíždět od vlakového nádraží, v Kosově Hoře z důvodu uzavření železničního přejezdu bude zastávka autobusů mimořádně umístěna v obci na autobusové zastávce poblíž náměstí. Ve Štětkovicích budou autobusy náhradní vlakové dopravy zastavovat před staniční budovou ČD.

Otevřít výlukový jízdní řád ve formátu pdf

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!