Na zimním stadionu startuje 14. ročník Hobby turnaje, účastní se ho 25 týmů

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 11 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Úvodním vhozením buly odstartuje v sobotu 8. září na zimním stadionu již 14. ročník sportovně-rekreačního turnaje v ledním hokeji. Jako první vjedou ve 14 hodin na ledovou plochu mužstva River Boys Zvírotice a Žabáci Solopysky. V 16 hodin poměří své letošní kvality Čerti Křepenice a HC Olbramovice. O dvě hodiny později je pak na programu utkání HC Kačeři Příčovy vs. Huroni Vršovice a sobotní program zakončí ve 20 hodin zápas HC Votice vs. DSK Daleké Dušníky. V neděli 9. září jsou pak na programu další tři utkání.

Do pohárového turnaje v ročníku 2018/2019 se přihlásilo celkem 25 mužstev. Hrací systém turnaje je v základní části podobný tomu loňskému, ve skupině A startuje 13 týmů a ve skupině B 12 týmů. Ve skupinách se utká dvakrát každý s každým. V další části Hobby turnaje budou mužstva podle umístění ve skupinách rozdělena do třech výkonnostních lig. Mužstva umístěná v jednotlivých ligách na prvním až čtvrtém místě postupují dál do vyřazovacích bojů. V závěru pak na nejlepší týmy z každé ligy čekají finálové zápasy. Hracími dny turnaje jsou převážně pondělí, středa, pátek, sobota a neděle.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!