Jubilejní 10. a zároveň i poslední ročník Příčovského krosu zná své vítěze

PŘÍČOVY – Lidový běh pro všechny, jak zní podtitulek běžeckého závodu Příčovský kros, má za sebou poslední desátý ročník. V něm se na start v neděli 2. září postavilo v dopoledních hodinách na náves v Příčovech celkem 37 závodnic a závodníků všech věkových kategorií. Nejstaršímu z nich bylo 72 let a nejmladší závodnici třináct roků. Mimo klasifikaci pak startovalo na jubilejním ročníku dalších čtrnáct dětí věku od deseti do dvou let.

Celkovým vítězem se stal Rudolf Jánošík z Vlašimi, druhé místo obsadil v mužích Petr Dubják z Jiskry Zruč nad Sázavou a třetí Jan Kahoun. Mezi ženami byla nejrychlejší Andrea Adamcová z Vlašimi, druhá mezi ženami doběhla do cíle třináctiletá Daniela Radová z Atletiky Benešov a třetí Hana Jiroušková.

Autor/zdroj: Příčovský kros