Muž, který odjížděl od čerpacích stanic bez placení, se policii sám přihlásil

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 měsíců a 5 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – V minulém týdnu jsme zveřejnili tiskovou zprávu ohledně újezdů pachatele od benzinových čerpacích stanic bez zaplacení. V jednom případě se mu dokonce v jeho odjezdu pokusil zabránit zaměstnanec benziny tím, že se položil na předek vozidla. Na to ale pachatel nereagoval, zařadil zpátečku a s držícím se zaměstnancem na autě takto couval zhruba 30 metrů až do jeho pádu. Ten se naštěstí obešel bez zranění.

„Policisté po pachateli začali ihned pátrat. Zahájili šetření s cílem odhalit totožnost neznámého muže. Disponovali kamerovými záznamy, kde byla osoba pachatele velmi dobře zachycena. V průběhu šetření se podezřelý muž policii sám přihlásil a k činu se doznal. V současné době jsou s ním prováděny úkony trestního řízení. Policie děkuje zúčastněným médiím a veřejnosti za spolupráci,“ informoval tisková mluvčí benešovské Policie ČR Veronika Čermáková.