Fotbal: ‚A‘ Tatran začíná novou sezonu v Ostrově, doma má o pouti ČL Beroun

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 28 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Po dnešním (23.6.) rozlosování sezony 2018/2019 České divize skupiny A se fanoušci Tatranu Sedlčany mohou v podzimní části fotbalové soutěže těšit na sedm domácích zápasů. Dalších devět utkání odehraje na podzim Tatran na hřištích soupeřů. Po divizní premiéře o druhém srpnovém víkendu (11.8.) na hřišti divizního nováčka FK Ostrov, odehraje Tatran první domácí zápas o sedlčanské pouti v neděli 19. srpna. Soupeřem mu bude mužstvo Český lev – Union Beroun, tedy další divizní nováček a vítěz středočeského krajského přeboru sezony 2017/2018.

Další domácí utkání uvidí sedlčanští fanoušci v neděli 2. září, kdy Tatran hostí MFK Dobříš. S jihočeským mužstvem Sokol Čížová (sestup z ČFL) se Tatran doma utká v neděli 16. září. O čtrnáct dní později (30.9.) přivítají sedlčanští fotbalisté doma SK Rakovník. Zbývají představit poslední tři mužstva, s kterými se Tatran Sedlčany utká na podzim doma. Jsou jimi TJ Přeštice, které na poslední chvíli zachránili Divizi (neděle 21.10.) a SK Klatova 1898 (29.10.). Poslední utkání podzimu sehraje Tatran na domácím stadionu v neděli 18. listopadu, soupeřem mu bude FK Hořovicko.