Auto po smyku trefilo v příkopu pařez, odrazilo se od něj a skončilo na střeše

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 3 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Lehkým zraněním dvacetileté řidičky skončila dopravní nehoda, která se stala ve čtvrtek 14. června v katastru obce Krásná Hora. Žena po projetí zatáčky dostala s nákladním vozem smyk, poté přejela na krajnici a sjela do silničního příkopu, kde spodní částí vozidla zachytila o pařez stromu. Odtud se auto odrazilo na přilehlé pole, kde se přetočilo přes střechu. „Motoristka uvedla, že jí vběhla do jízdní dráhy lesní zvěř. Škoda byla vyčíslena na 80 tisíc korun,“ informovala policejní mluvčí Monika Schindlová.

Téměř ve stejný čas došlo v neděli 17. června v noci ke dvěma střetům s lesní zvěří. V prvním případě srazil osobní automobil srnu poblíž obce Dublovice. „Usmrcené zvíře si převzal člen mysliveckého spolku. Na autě vznikla škoda ve výši deseti tisíc korun. Chvíli poté se stala obdobná nehoda v katastru obce Sedlčany. V tomto případě činila škoda 25 tisíc korun,“ doplnila policejní mluvčí.