Motoristka nestihla včas zabrzdit, mladý šofér boural na mokrém dláždění

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 12 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Během uplynulých dvou dnů došlo na silnicích Sedlčanska ke dvěma nehodám, za kterými stála nepozornost a nevyježděnost. K první nehodě došlo v úterý 12. června v ranních hodinách na silnici I/18 v katastru obce Dublovice. Jednatřicetiletá motoristka nedodržela bezpečnou vzdálenost a přední částí vozidla Škoda Octavia narazila do zadní části peugeotu. „Řidič peugeotu byl nucen brzdit z důvodu ohrožení protijedoucím autem, které předjíždělo v místě, kde je to zakázáno. Vzniklá škoda byla stanovena na 30 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Následující den navečer došlo k nehodě na náměstí T. G. Masaryka v Sedlčanech. Devatenáctiletý šofér dostal na mokré dlážděné vozovce při odbočování smyk a přejel do levé poloviny silnice, kde narazil do zaparkovaného vozu. „Škoda byla v tomto případě ve výši 40 tisíc korun,“ dodala policejní mluvčí.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!