Jaké budou červnové slavnosti Rosa? Programově podobné těm předchozím

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 22 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Letošní Městské slavnosti Rosa se pomalu blíží, naplno v Sedlčanech vypuknou o čtvrtém červnovém víkendu a potrvají od pátku 22. do neděle 24. června. V pátek se v odpoledním programu na náměstí T. G. Masaryka představí žáci a učitelé ZUŠ Sedlčany, skupina historického šermu Corpus Bellatores a sedlčanská rocková skupina The Beautifuls. V rámci hlavního večerního programu tradičně vystoupí sedlčanský Blue Orchestra a poté hlavní tahák slavností, kapela Sebastian se svým největším hitem Toulavá. Po slavnostním ohňostroji, který bude tradičně v 23 hodin, už bude pódium patřit milevské rockové kapele Fantom.

Městské slavnosti Rosa nejsou jen hlavní páteční program na náměstí TGM, tradičně je doplňuje také doprovodný program. Ten letos nabídne závody dračích lodí na sedlčanské přehradě, dětský fotbalový turnaj a amatérské fotbalová klání na stadionu Taverny, tradiční soutěž svalovců v benchpressu u Kovodružstva, dětské dopoledne v kulturním domě, výstavu historických automobilů a motocyklů, turnaj ve stolním tenise v sokolovně či mariášový turnaj v restauraci Na Růžku, koncert dechovky v parku a další koncert smíšených sborů v kostele sv. Martina. Pro děti bude v prostoru pod nemocnicí fungovat pouťové atrakce.

kliknutím na obrázek dojde ke zvětšení