Vstupenek na divadlo Taková normální rodinka je relativně ještě dostatek

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 4 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Spolek divadelních ochotníků se tentokrát na domácí scéně představí s divadelní adaptací všeobecně známého prvního dílu legendárního komediálního TV seriálu Fan Vavřincové Taková normální rodinka. Premiéru měla divadelní adaptace sedlčanských ochotníků už 18. března v Obecním domě v Petrovicích. V sedlčanské kulturním domě se první dvě reprízy uskuteční ve čtvrtek 17. května a dále pak v neděli 20. a v pondělí 21. května. Na všechna přestavení sedlčanských ochotníků je relativně stále dostatek vstupenek, především pak do zadních řad a na balkon.

V divadelní úpravě a v režii Richarda Otradovce účinkují v rolích babičky Jana Smrtová, maminky Miloslava Kelichová, v roli tatínka alternují Miroslav Bouček a Jiří Dundr, Pavlu hraje Renata Holoubková, Petra Jaroslav Repetný, Káču Kateřina Skalská, Zdeňka Tomáš Rauscher, v rolích přerostlých raubířů se v divadelní adaptaci sedlčanských ochotníků divákům představí Sláva Bloch a Jiří Bosák. Zbývající vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru na náměstí T.G. Masaryka, případně u pokladny v KDJS před každým představením.