Náměstí v Petrovicích obsadí na 1. máje „Veteráni prvomájových Petrovic“

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 22 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

PETROVICE – Automotoklub Milevsko ve spolupráci s obecním úřadem Petrovice u Sedlčan pořádá sraz veteránů „Veteráni prvomájových Petrovic“. Sraz začíná od osmi hodin ráno na náměstí v Petrovicích přejímkou veteránů. Od deseti hodin se bude konat výstava, prohlídka veteránů a závodních speciálů. V této době bude probíhat malé občerstvení účastníků a ozvučené rozhovory s účastníky, které povede profesionální komentátor Marek Cihlář.

Po ukončení registrace účastníků a po rozpravě s jezdci se vydají účastníci prvního ročníku srazu veteránů „Veteráni prvomájových Petrovic“ na okružní jízdu z Petrovic přes obce Krásná Hora nad Vltavou, Milešov a Kovářov zpět do Petrovic. Trasa okružní jízdy je dlouhá cca 30 km s předpokládanou dobou jízdy přes dvě hodiny včetně přestávek potřebných na různé soutěže a občerstvení.

V průběhu této okružní jízdy bude probíhat na náměstí v Petrovicích představení bývalých a současných automobilových závodníků. Účast přislíbili Jan Macháček – zakladatel rallycrossu v ČSSR, Roman Častoval – mistr Evropy v rallycrossu a Martin Macík – účastník slavné Rally Dakar v kategorii kamionů. Po skončení okružní jízdy bude pro účastníky připraven pozdní oběd a po sečtení výsledků bude následovat vyhlášení výsledků a předání cen.