Tatran v neděli přivítá lídra skupiny A, mužstvo FC Slavia Karlovy Vary

SEDLČANY – O předposledním dubnovém víkendu pokračují divizní fotbalové soutěže 22. kolem. Fotbalisté Tatranu Sedlčany v něm hostí v neděli 22. dubna lídra divizní skupiny A, mužstvo FC Slavia Karlovy Vary. Celek ze západočeských lázní míří bezpečně do třetí nejvyšší soutěže v republice – České národní ligy. Na čele divizní tabulky má momentálně devítibodový náskok před druhou Aritmou Prahu, Tatran Sedlčany na něj ztrácí na šestém místě tebulky sedmnáct bodů. Hosté jsou tedy v tomto utkání 22. kola soutěžního ročníku 2017/2018, které začíná na sedlčanském stadionu v 17. hodin, jasným favoritem.

Přesto to neznamená, že domácí fotbalisté nemají proti Slavii šanci na dobrý výsledek. Tatran zatím sehrál s Karlovými Vary v Divizi pět utkání, z nichž vytěžil celkem šest bodů. Určitým zklamáním pro sedlčanské fanoušky je to,  že z toho pouhý jeden na domácím hřišti. Na podzim 2017 v Karlových Varech vyhrál Tatran 5:3, když v poločase prohrával 1:2. Na jaře 2017 v Sedlčanech Tatran prohrál s Karlovými Vary 2:4, po poločase 1:2. Na podzim 2016 Tatran v Karlových Varech prohrál 0:3, po poločase 0:0. Na jaře 2016 Tatran v Karlových Varech vyhrál na penalty 3:2, po poločase 1:2. Na podzim 2015 v Sedlčanech Tatran prohrál na penalty 1:2, po poločase 1:0.