O nadcházejícím víkendu skončí zimní pauza a naostro startuje fotbalové jaro

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 13 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Divizní fotbalové trávníky o tomto víkendu znovu ožijí fotbalisty a ochozy se zaplní jejich fanoušky. Začíná totiž divizní fotbalové jaro, které pro řadu mužstev nebude opravdu jednoduché. Ve skupině A je například mezi druhým Rakovníkem a sedmým Tatranem Sedlčany rozdíl pouhých dvou bodů. Stejně tak je tomu i na dalších místech, mezi osmým a a patnáctým mužstvem tabulky je rozdíl čtyřbodový. Zajímavé tak bude v Divizi skupině A nejen první jarní kolo, ale i všechna ostatní.

Fotbalisté Tatranu Sedlčany v tomto celkově 16. kole hostí průběžně třinácté SK Klatovy 1898, utkání se hraje v neděli 11. března se začátkem v 14.30 hodin. Podle tipovací soutěže serveru fotbalunas.cz věří na vítězství Sedlčan 68% tipujících, na vítězství Klatov sazí pouhých devět procent. Téměř čtvrtina tipujících je přesvědčena, že utkání skončí nerozhodně a rozhodnou až penalty. „Klatovy nejsou pro nás zrovna oblíbeným soupeřem. Navíc někteří hráči mohou mít ještě v paměti debakl, který jsme utrpěli před týdnem s třetiligovým Pískem,“ řekl před prvním jarním zápasem Jiří Voráček, vedoucí mužstva Tatranu.

Aktualizováno: „Zpráva pro příznivce Tatranu. Nedělní mistrovský zápas s Klatovy 11. 3. 2018 je pro nezpůsobilý terén odložen. O jeho konání budou příznivci Tatranu včas informováni,“ informoval ve čtvrtek 8. března odpoledne Jiří Voráček.