Domácí tým zvládl odvetu na výbornou, rozhodnou poslední dvě kola baráže

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 3 měsíců a 16 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany přivítali v neděli 4. března na domácím zimním stadionu hokejisty Kralup nad Vltavou. Ve čtvrtém kole baráře o postup do Krajské ligy jim Tatran v odvetě oplatil páteční porážku a po bojovném výkonu zvítězil 3:1 (2:0, 1:0, 0:1). Domácí vstoupili do utkání se snahou prolomit dosavadní střeleckou smůlu, a to se jim v první třetině povedlo. Ve druhé třetině měli hosté možnost snížit od 29. min. v přesilovce 5 na 3, ale domácí dvoubrankové vedení ubránili. Stejná šance (hra 5 na 3) se domácím naskytla v 32. minutě a domácí ji využili ke vstřelení třetího gólu.

Hosté z Kralup nedokázali využít ani další přesilovku v 34. minutě a tak po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 3:0. Ve třetí třetině přibylo na obou stranách tvrdosti, a tak na trestné lavice bylo živo. Ani jedno z mužstev však nabízených šancí skórovat v přesilovce nevyužilo. Dvacet vteřin před koncem utkání se přece jen hosté dočkali svého jediného úspěchu. V druhém barážovém zápase prohrály na kladenském zimním stadionu Pracovní zálohy Kladno se SK Sršni Kutná Hora 5:6 (3:4 1:2 1:0) a tak o postupujících do Krajské ligy rozhodnou poslední čtyři zápasy.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!