Tatran prohrál v pátek v Kralupech 1:5, v neděli hraje doma odvetu

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 1 měsíce a 15 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Už jen teoretická naděje zbývá hokejistům Tatranu Sedlčany po páteční porážce v Kralupech k postupu z baráže do Krajské ligy. Sedlčanští hokejisté opět nedokázali dát v utkání s HK Kralupy nad Vltavou víc jak jednu branku a domácí tým jim tak uštědřil porážku 5:1 (2:0, 2:1, 1:0). První branka do sítě Tatranu padla už v desáté minutě z hole domácího Práška, druhý gól padl o čtyři minuty později a výsledkem 2:0 skončila třetina. V druhé třetině domácí přidali další dvě branky (24. a 27. min.), hosté korigovali výsledek v 25. minutě Bémem. Pátou branku Kralup přidal  na začátku třetí třetiny (42. min.) domácí Kučera, když doslova procpal puk do branky.

Odveta je na programu v neděli 4. března na zimním stadionu v Sedlčanech od 17 hodin. V druhém pátečním utkání vyhrály Pracovní zálohy Kladno na kutnohorském ledě na mužstvem Sršni Kutná Hora 3:2 (1:1, 2:1, 0.0) a vyhouply se po třetím kole baráže s osmi body do čela tabulky. Druzí Sršni Kutna Hora mají bodů šest, třetí HK Kralupy nad Vltavou na třetím místě získaly zatím čtyři body, čtyřčlennou tabulku baráže o postup do Krajské ligy uzavírá bez bodu Tatran Sedlčany s dvěma vstřelenými a třinácti obdrženými brankami.