Hokejistům Tatranu Sedlčany schází bod k prvenství v základní části KSM

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 7 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž mužů měla o uplynulém víkendu na svém programu 15. kolo. Hokejisté Tatranu Sedlčany zajížděli v tomto kole v sobotu 10. února na zimní stadion do Velkých Popovic, kde se utkali s domácím B týmem. Ten v první třetině lídra ze Sedlčan zaskočil a vyhrál ji 2:1. V druhé třetině domácí přidali třetí gól a zdálo se, že se rodí překvapení. Tatran dvěma brankami skóre snížil, ale rezerva Popovic záhy přidala čtvrtý gól. Třetí třetina už byla plně v režii hostujícího Tatranu, ten čtyřmi brankami otočil skóre a zvítězil.

HC Slavoj Velké Popovice vs. TJ Tatran Sedlčany 4:7 (2:1, 2:2, 0:4). Díky této výhře se sedlčanští hokejisté výrazně přiblížili celkovému vítězství v základní části Krajské soutěže mužů (KSM). „K tomu abychom dosáhli na tento vrchol nám stačí uhrát bod v posledním domácím utkání s Božeticemi. Přijďte nás podpořit a pomoci nám tak získat Prezidentský pohár. To se v novodobé historii sedlčanského hokeje zatím nikomu nepodařilo,“ zvou na poslední utkání základní části KSM hokejisté Tatranu Sedlčany.

Závěrečné utkání s Božeticemi je na programu v sobotu 17. února od 17 hodin. Následně se sedlčanští fanoušci mohou na domácím zimním stadionu těšit na další tři domácí utkání baráže o postup do Krajské ligy mužů (KLM). Prví domácí utkání baráže je na programu v neděli 25. února (s posledním týmem skupiny Západ KLM), další 4. března (HK Kralupy nad Vltavou) a závětečné 11. března (s posledním týmem skupiny Východ KLM). Z play-off postupují do KLM první dva týmy.