S Motorletem Praha sehrál „A“ Tatran v rámci přípravy vcelku vyrovnané utkání

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 8 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Fotbalisté divizního A mužstva Tatranu Sedlčany se v sobotu 10. února utkali v dalším přípravném zápase s pražským Motorletem na jeho umělé trávě. V neúplné sestavě sehrál Tatran v Jinonicích s účastníkem B skupiny Divize vyrovnanou partii, když musel po celý zápas dotahovat náskok domácích. FK Motorlet Praha vs. Tatran Sedlčany 3:2 (2:0).

V úvodu utkání měl navrch domácí, postupně se hra však vyrovnala. Bohužel opět hostům ze Sedlčan chyběla přesnost v zakončování šancí a tak to byli domácí, kteří šli v 22. minutě Rajnochem po rohovém kopu do vedení. Hráči Tatranu se snažili okamžitě vyrovnat, ale bez úspěchu. Naopak to byli domácí, kteří docílili v 38. minutě hodně laciného dvougólového vedení. Špatný odkop od branky hostů nastřelil jen vlastního hráče, míč se odrazil k domácímu Pyškovi, který půl metru skóroval.

Na začátku druhé půle vnikl v 51. minutě Haas do pokutového území a domácímu hráči nezbylo nic jiného, než ho faulovat. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Brotánek a snížil na 2:1. Tatran se hnal za vyrovnáním, ale šance Soldáta, Haase a Hofmana zůstaly nevyužity. Pak však přišla zbytečná ztráta míče míče ze strany hostů na půlící čáře, kterou Domácí Šahini potrestal třetím gólem. Hosté ze Sedlčan snížili v 86. minutě Kdolským po trestném kopu přes zeď do šibenice. „Zápas splnil naše očekávání, hrálo se v tempu, tvrdě, důrazně a nebyli tam zákroky na zranění,“ okomentoval utkání vedoucí mužstva Tatranu Jiří Voráček.