Martin Macík zahajuje sérii besed. První bude v domovských Sedlčanech

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 18 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Martin Macík, František Tomášek a Jan Brabec, nejúspěšnější český pilot kamionu s jeho navigátorem a nejrychlejší český motorkář letošního 40. ročníku Rallye Dakar, přijíždějí za vámi a prostřednictvím besed se s vámi chtějí podělit o spoustu zážitků. Besed mají v plánu po celé republice zatím osm (Sedlčany, Jablonec, Brno, Praha, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové a České Budějovice), tu první už ve čtvrtek 1. února v domácím prostředí, v sále sedlčanského kina. Součástí besedy bude jak promítání fotografií, tak také videí z prostředí Dakaru 2018.

Chcete vědět, jak během dvou týdnů dokázali překonat deset tisíc náročných kilometrů? Jak zvládali obrovská vedra a nekonečné duny v poušti, extrémní nadmořské výšky v horách, nedostatek spánku a náročné situace, kdy bojovali s přírodou, technickými komplikacemi i sami se sebou? Kdy si sáhli na dno svých sil? Jaké momenty byly pro ně v Jižní Americe nejnáročnější psychicky? Pokud ano, tak nezapomeňte, že beseda začíná v 18. hodin a sál sedlčanské kina není nafukovací a pojme kolem dvou stovek sedících posluchačů.