Na Monínci vypuknou zábavné pololetní prázdniny. Pro jedničkáře zdarma

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 19 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLEC-PRČICE – Skiareál Monínec připravil školákům na páteční pololetní prázdniny spoustu zábavy na lyžích. Pro všechny děti budou připravené zábavné aktivity, jako je jízda zručnosti, hod na cíl, slalom na lyžích, běh na sněžnicích. Za jejich splnění mohou děti získat poukaz na jeden den lyžování zdarma s platností do konce sezóny. Ty děti, které dostaly na pololetním vysvědčení samé jedničky, budou mít lyžování zdarma. Školákům k tomu stačí přinést do areálu kopii pololetního vysvědčení a ponechat ji na pokladně místo platby.

Zároveň Skiareál Monínec upozorňuje, že od 1. února zahajuje registraci soutěžících na tradiční noční závod ve sjezdu – Dark Snow Monínec. „A jako každý rok, tak dřívější registrace znamená nižší startovní číslo!“ upozorňují pořadatelé akce. O noční závod bývá každoročně velký zájem, aždoročně se jej účastní kolem stovky závodníků a závodnic. Stejně tak se mohou k nočnímu závodu ve sjezdu, který se jede v pátek 23. února večer,  přihlásit i skupiny.