Řidička nezvládla řízení svého vozu a v mírné zatáčce havarovala

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 16 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Na silnici druhé třídy č. 105 v katastru obce Osečany došlo v úterý 2. ledna k nehodě osobního automobilu značky Opel. Řidička vozidla z dosud neznámých příčin nezvládla průjezd mírnou zatáčkou, havarovala do příkopu a následně vozidlo skončilo zpět na komunikaci na střeše. K havárii došlo kolem půl druhé odpoledne v úseku mezi obcí Osečany a křižovatkou na Sestrouň. Zraněná řidička byla vozidlem RZP transportována do nemocnice, provoz je v těchto místech řízen policisty kyvadlově.

Aktualizováno 3. ledna: „Třiadvacetiletá řidička se po projetí zatáčky údajně zalekla protijedoucího osobního vozu. Vyjela vpravo mimo komunikaci, kde narazila do stromu a do břehu meze – auto poté skončilo na střeše. Motoristka utrpěla poranění lehčího charakteru, škoda činí 70 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.