Hokejisté Tatranu překvapivě prohráli v Hořovicích se Spartakem Žebrák

SEDLČANY – Desáté kolo Středočeské krajské soutěže v ledním hokeji mužů se v sobotu 16. prosince stalo zatím zcela suverénním hokejistům Tatranu Sedlčany osudným. Po devíti kolech bez porážky prvně v zápase se Spartakem Žebrák ani jednou neskórovali a tak z hořovického ledu odešli s porážkou 0:2. Rozhodující v tomto mači byla první třetina, kdy nadšeně hrající „domácí“ tým ze Žebráku vstřelil do branky hostů, jak se později ukázalo rozhodující, dva góly. V dalších třetinách už žádný gól nepadl.

Hokejisté Tatranu Sedlčany si i nadále v průběžné tabulce Krajské soutěže drží první místo, jejich náskok před druhými Kralupy se však scvrkl na pouhé dva body. Třetí Spartak Žebrák ztrácí na Tatran body čtyři. Další kolo odehrají muži Tatranu Sedlčany až po Novém roce, konkrétně v sobotu 6. ledna. Soupeřem jim na příbramském ledě bude nebezpečný Spartak Příbram. Na domácím zimním stadionu Sedlčany hostí mužstvo HC Cvočkaři Hořovice v sobotu 13. ledna.