Na farmářských trzích proběhne soutěž o nejkrásněji zabalený vánoční dárek

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 1 měsíce a 4 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – V pořadí čtvrté letošní farmářské trhy přichystalo na sobotu 16. prosince Sdružení obcí Sedlčanska. Trhy se tradičně koná v dopoledních hodinách na náměstí TGM. Vzhledem k tomu, že se jedná o trh hlavně předvánoční, měli by se do Sedlčan sjet prodejci vánočních pochutin, dekorací, zeleniny, ovoce, mléčných a mastných výrobků, pečiva, punče a dalšího zboží. Tradičně nebude chybět doprovodný hudební program, občerstvení a také soutěž o nejkrásněji zabalený vánoční dárek. Hodnotit soutěž budou návštěvníci trhu.

Pokud se nic nezměnilo, měly by být sobotní farmářské trhy v Sedlčanech zároveň i posledními jenž pořádá Sdružení obcí Sedlčanska. Od příštího roku by se měla pořádání farmářských trhů v Sedlčanech ujmout soukromá společnost. Stejně tak je však docela možné, že farmářské i tradiční měsíční trhy na sedlčanském náměstí skončí jako celek. Důvodem by mohla být 3. fáze elektronické evidence tržeb (EET), která vstoupí v platnost 1. března 2018 (pokud Ústavní soud nerozhodne v pátek 15. 12. jinak…)  Ta se má týkat jednak všech stánkových prodejců občerstvení, stejně tak jako prodeje na farmářských a vánočních trzích.