Hokej: Tatran v sobotu přivítá na domácím ledě mužstvo HC Rakovník B

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 16 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Doposud neporažený lídr hokejové Krajské soutěže mužů Tatran Sedlčany hostí v sobotu 9. prosince od 17 hodin dalšího silného soupeře. V 9. kole se na domácím ledě utká s mužstvem HC Rakovník B. Tomu v průběžné tabulce Středočeské krajské soutěže patří zatím čtvrtá příčka. Hokejisté Tatranu Sedlčany mají za sebou dvoutýdenní pauzu, naposledy koncem listopadu porazili na „horkém“ kladenském ledu mužstvo HC Velc Žilina 5:2 (1:0, 0:2 a 4:0). Velkou zásluhu na tom měl třetí sedlčanský útok ve složení Kadlec, V. Černý, Šoltés, který vstřelil tři branky v závěrečné třetině.

Podle rozlosování soutěže se v dalším kole ještě letos Tatran utká venku v odvetě příští víkend s mužstvem Žebráku. V lednu nejprve Tatran jede ven k utkání se Spartakem Příbram, poté na domácím ledě hostí ve 12. kole Cvočkaře z Hořovic. V následujícím 13. a 14. kole pak přijdou na řadu nejprve venku Kralupy nad Vltavou a poté doma Benátky nad Jizerou. V 15. kole zajíždí Tatran do Velkých Popovic a základní část Středočeské krajské soutěže uzavřou sedlčanští hokejisté zápasem doma s týmem Božetic.

Soutěžní ročník 2017/2018 Středočeské krajské soutěže je rozlosován tak, že mužstva jsou rozdělena do dvou skupin: Jih a Sever. V obou skupinách je po šesti mužstvech, Tatran Sedlčany hraje ve skupině Jih. Kromě Sedlčan jsou v této skupině ještě HC Cvočkaři Hořovice, Slavoj Velké Popovice „B“, Spartak Příbram, Spartak Žebrák a Božetice. Pokud by Tatran Sedlčany tuto skupinu vyhrál, čemuž dosavadní výsledky nasvědčují, postoupil by společně s vítězem skupiny Sever do baráže o postup do Krajské ligy.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------