Ulice Kpt. Jaroše dostává nový koberec

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 21 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Část ulic a chodníků ve městě dostává po dlouhých létech záplatování děr v těchto dnech nový živičný povrch. To se týká také části ulice Na Potůčku a celé ulice Kpt. Jaroše až po vyústění do Havlíčkovy ulice. Město za položení nového živičného povrchu v úseku od požární nádrže kolem sedlčanské knihovny až po křižovatku s ulicí Havlíčkovou zaplatí přibližně jeden milion korun bez DPH.

foto: Ladislav Havel

Jedná se o jednu z mnoha ulic ve městě s největším počtem děr i záplat, jejíž rekonstrukce byla dlouhá léta plánována a stejně tak dlouhá léta odkládána. Akci předcházelo osazení nových obrub vozovky a rekonstrukce chodníků, jenž provedly v předstihu pracovníci Sedlčanských technických služeb. Vlastní odfrézování původní vozovky a položení několika vrstev živičného povrchu provádějí v těchto dnech zaměstnanci společnosti Benešovské silnice s.r.o.

foto: Ladislav Havel

 
---------------------------------------------------------------------------------------------