Ve skiareálu proběhne Burton Monínec

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 22 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLEC-PRČICE – V neděli 5. listopadu proběhne ve Skiareálu Monínec z minulé neděle odložený první snowboardový závod této sezony v České republice. Pokud přijedete na Monínec, můžete si zajezdit i mimo závod a vyzkoušet si snowboardy a další vybavení z nové kolekce Burton Snowboards 2018. Na hotelové sjezdovce také uvidíte  profesionální české snowboardisty Romana Dlauhého, Mikiho Pajera, Kláru Janíkovou a Katku Vojáčkovou. Ze Slovenska na středočeský Monínec v neděli dorazí Maťo Nedorolík.

„Pro ty, kdo se rozhodnou závodit, máme připravený balíček za cenu 250 Kč. Ten obsahuje permanentku na vlek, startovné, buřta na oheň, vodu a energii od Red Bull. Závod pojedeme formou dvoukolové kvalifikace a finálového jamu, do kterého se můžou přihlásit všechny kategorie, tedy muži, ženy i děti. Na konci rozhodčí z Burton CZ teamu vyberou nejlepšího z každé kategorie, tedy nejlepší dítě do deseti let, nejlepší ženu a muže,“ informují provozovatelé areálu.

Zdroj: Vimeo

 
---------------------------------------------------------------------------------------------