Hokejisté Tatranu bodovali i na Kladně

SEDLČANY – Nezvykle úspěšně vstoupili do soutěžního ročníku 2017/2018 hokejisté Tatranu Sedlčany. Po třech odehraných zápasech mají na svém kontě plný počet devíti bodů a v průběžné tabulce krajské soutěže jim patří druhá příčka, když vedoucí Kralupy mají jen lepší skóre. Své vítězné tažení začali hokejisté Tatranu dvěma domácími vítězstvími nad Spartakem Žebrák 12:5 (1:0 5:3 6:2) a pokračovali o týden později znovu zápasem doma se Spartakem Příbram. Tedy mužstvem, které dlouhých pět sezon na domácím ledě nedokázali porazit. Tentokrát však Tatran v derby nezaváhal a zvítězil. Tatran Sedlčany – Spartak Příbram 5:2 (1:1,2:0,2:1).

V sobotu 14. října pak sedlčanští hokejisté odjížděli k prvnímu venkovnímu zápasu na zimní stadion do Kladna. Tady na ně čekal další tradiční rival, a to HC Hvězda Kladno. Domácí šli v první třetině do vedení, ale po dvou třetinách byl už stav nerozhodný. V závěrečné třetině Tatran dvěma góly potvrdil svoje vítězství. HC Hvězda Kladno – Tatran Sedlčany 3:4 (1:0 1:2 1:2). V sobotu 21. října hostí Tatran na zimním stadionu v Sedlčanech mužstvo HC Zlonice. To má zatím na svém kontě jen jednu výhru nad Příbramí a dvě porážky.