Nehodu v Sedlecké ulici zavinila řidička

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 6 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Jak už bylo uvedeno, tak v úterý 10. října došlo v Sedlecké ulici k dopravní nehodě. „Na vině byla devětadvacetiletá žena jedoucí v autě značky Škoda Octavia, která nedodržela bezpečnou vzdálenost a narazila do automobilu před sebou. Sanitka následně převezla nezletilého spolujezdce z vozu Škoda do nemocnice k vyšetření, odkud byl následně propuštěn domů,“ uvedla ve středu policejní mluvčí Monika Schindlová.

V ten samý den odbočoval třiašedesátiletý řidič vlevo ze silnice I/18 na obec Velká u Kamýku nad Vltavou a přitom nedal přednost v jízdě protijedoucímu autu. „Ke zranění osob naštěstí nedošlo, vzniklá škoda činí 20 tisíc korun,“ doplnila policejní mluvčí a zároveň popsala nehodu, která se stala v pondělí 9. října v Nádražní ulici v Sedlčanech. Tady byla škoda stanovena na 220 tisíc korun.

„Sedmačtyřicetiletý řidič osobního vozidla byl údajně během jízdy oslněn sluncem, nevšiml si před sebou traktoru a na poslední chvíli se mu snažil vyhnout, narazil však do jeho levého zadního kola. Osobní vozidlo bylo poté odraženo do protisměru, kde havarovalo ještě do protijedoucího automobilu. Jeho motorista sjel s vozem mimo vozovku a utrpěl lehké zranění.“

 
---------------------------------------------------------------------------------------------