Provoz v ulicích komplikovaly bouračky

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 7 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Pondělní nehoda v Nádražní ulici a úterní střet dvou osobních automobilů v Sedlecké ulici stály za některými komplikace v dopravě. K první nehodě došlo v pondělí 9. října v Nádražní ulici, kde se kolem půl deváté dopoledne střetl traktor s osobním automobilem. Následně u nehody havaroval další osobní automobil. Zablokování celé komunikace havarovanými vozidly stálo za celkovým uzavřením Nádražní ulice v úseku od vlakového nádraží až po křižovatku na Červeném Hrádku. Uzavírka trvala asi tři hodiny, důvodem byl především dlouhý čas čekání na příjezd dopravní policie. Ta ve stejný čas vyšetřovala nehodu na dálnici D4 u Nové vsi nad Pleší.

K další nehodě vyjížděli všechny složky IZS v podstatě ve stejný čas (9:30) v úterý 10. října do Sedlecké ulice. Tady se před objektem topenářské firmy VP střetly dva osobní automobily. Nehoda si vyžádala převoz dítěte do nemocnice na pozorování a omezení provozu jak od centra města, tak i od kruhové křižovatky, který jedním pruhem řídili policisté. U obou dopravních nehod zasahovali také profesionální hasiči ze sedlčanské stanice HZS, kteří se podíleli na odstraňování havarovaných vozidel a úklidu vozovky po úniku provozních kapalin.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------