Rally Příbram má za sebou první etapu

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 10 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

PŘÍBRAMSKO – V sobotu 7. října ráno odstartovala první rychlostní zkouškou 38. SVK Rally Příbram. Na start se v hlavní kategorii Mistrovství ČR postavilo přes sedm desítek soutěžních posádek, z nichž v první erzetě bylo klasifikováno jen osmnáct, poté byla zkouška kvůli oleji na trati zrušena. To samé se týkalo také osmé RZ, která se opět z bezpečnostních důvodů – olej na trati – nejela. Po sobotě je v čele posádka Jan Dohnal/Michal Ernest s vozem Ford Focus WRC. Václav Pech s Petrem Uhelem mají na druhém místě ztrátu 48 vteřin. Třetí je dvojice Štajf/Skácelová s vozem Škoda Fabia R5.

V neděli je na programu 38. Rally Příbram druhá etapa, v ní soutěžní posádky absolvují osm rychlostních zkoušek. Z nichž čtyři (dvakrát Sestrouň – Hodětice a Nalžovice – Líchovy) se jedou na Sedlčansku. Protože předpověď počasí počítá s deštěm, bude opět na co koukat!

 
---------------------------------------------------------------------------------------------