Zastupitelstvo rozhodne o daru pro HZS

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 11 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – V sále kulturního domu se v pondělí 18. září od pěti hodin odpoledne uskuteční veřejné zasedání Zastupitelstva města Sedlčany. Na programu bude mít kromě rozpočtových záležitostí i schválení finančního daru pro Hasičský záchranný sbor, informaci starosty města k jednání se společností Mediterra ohledně porušení smluvních podmínek, či projektový záměr rekonstrukce lehkoatletického stadionu Taverny.

V případě daru pro sedlčanskou stanici HZS se konkrétně jedná o finanční podporu pořízení elektrického podtlakového ventilátoru. Dar ve výši 80 tisíc korun schválila koncem července Rada města, přibližně jde o 80 procent pořizovací ceny ventilátoru. Informace starosty ohledně nemocnice Mediterra se budou týkat jednání, které se konalo za účasti právníků obou stran v pondělí 11. září a v němž město požadovalo projednat návrh nové nájemní smlouvy.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------