Opilý šofér narazil v protisměru do tújí

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 13 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – V neděli 10. září krátce po půlnoci došlo v obci Vysoký Chlumec k dopravní nehodě. Čtyřiadvacetiletý motorista zde vjel do protisměru a poté autem narazil do tújí. Následně se snažil ujet, ale všimla si ho hlídka policie. „Na displeji přístroje se objevila při dechové zkoušce hodnota 1,16 promile alkoholu. Nyní se bude muž zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Vzniklá škoda byla ve výši 25 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Zatím nezjištěný je vandal, který v sobotu 9. září poničil kolem jedné hodiny noční vozidlo, které bylo zaparkované v Havlíčkově ulici v Sedlčanech. Rozbil u něj čelní sklo, promáčkl levé přední dveře a poškodil stěrač. „Vzniklá škoda byla odhadnuta na deset tisíc korun. Za přečin poškození cizí věci stanovuje trestní zákoník až roční pobyt ve vězení,“ informovala policejní mluvčí.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------