Líchovští hasiči skončili na šesté příčce

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 27 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – Ve dnech 25. – 27. srpna se v Praze konalo 46. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 64. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu. Středočeský kraj na tomto celorepublikovém klání reprezentovaly v ženské kategorii hasičky z Uhlířských Janovic a Petrovic u Sedlčan, v mužské kategorii pak hasiči z Líchov a z Dneboh. Ženy z Petrovic skončily celkově na jedenáctém místě, muži z Líchov obsadili celkově šestou příčku.

Petrovickým hasičkám se nejlépe ze všech disciplin povedl požární útok s vodou. V něm obsadily mezi sedmnácti celky sedmé místo. Ve štafetovém běhu skončily ženy z Petrovic desáté, v běhu jednotlivců na 100 m překážek byl SDH Petrovice celkově jedenáctý. Mužský tým hasičů z Líchov si nejlépe vedl v v běhu jednotlivců na 100 m překážek a také ve štafetě, v obou disciplinách obsadil shodně sedmé místo. Podle představ však nevyšel líchovským hasičům požární útok, v něm obsadil SDH Líchovy desátou příčku.

Autor/zdroj: mrps2017.cz

 
---------------------------------------------------------------------------------------------