Tatran hostí SK Soběslav, bude nabito?

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 6 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Fotbalisté A mužstva Tatranu Sedlčany po zisku dvou bodů v prvním kole nové sezony Divize skupiny A v Klatovech se tuto neděli 20. srpna představí na domácím stadionu. O tradiční pouti jim bude soupeřem v druhém kole divizní nováček z jižních Čech, tým Spartak Soběslav. Spartaku se v úvodním kole vůbec nevydařil vstup do vyšší soutěže, na trávníku dalšího divizního nováčka FK Olympie Březová prohrála Soběslav vysoko 1:6. Pro oba týmy to bylo zároveň historicky vůbec první divizní utkání.

Naproti tomu je Áčko Tatranu Sedlčany už ostříleným divizním celkem, jeho fanoušci proto očekávají jasnou výhru. Navíc už si Tatran nováčka ze Soběslavi stačil v půli července „otestovat“  v předkole MOL cupu, které v Soběslavi vyhrál 3:1. Pouťové mistrovské utkání opět bude mít slavnostní atmosféru, chybět nebude ani bohatá tombola. Očekává se, že by mohl vzhledem k tradiční pouti padnout i divácký rekord. Ten zatím drží utkání s Karlovými Vary, na které dorazilo 16. srpna 2015 přes půldruhého tisíce diváků. Asi o stovku méně diváků pak přišlo na loňské pouťové divizní utkání s mužstvem FK Ostrov.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------