Škoda na autě dosáhla několika set tisíc

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 11 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

REGION – V úterý dne 8. srpna v dopoledních hodinách došlo na silnici první třídy číslo 3 k havárii vozidla Ferrari jedoucího ve směru od Olbramovic na Bystřici u Benešova. U odbočky na obec Drachkov a dále na Maršovice chtěl třiapadesátiletý řidič vůz zastavit, při brzdění však dostal smyk, vjel mimo zpevněnou komunikaci a narazil do náspu silničního příkopu. U řidiče byla policisty provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem.

foto: Policie ČR

„Řidič i spolujezdkyně (ročník 81) při havárii utrpěli poranění, se kterými byli převezeni do nemocnice. Žena byla po ošetření propuštěna, řidič zůstal v péči lékařů. Škoda na vozidle způsobená havárií byla předběžně vyčíslena na několik set tisíc korun. Co bylo bezprostřední příčinou havárie, nyní zjišťují benešovští policisté ze skupiny dopravních nehod. Jednou z prověřovaných možností příčiny havárie je i to, že řidič zřejmě nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky,“ uvedla benešovská policejní mluvčí Eva Stulíková.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------