Kam o tomto víkendu? Kde se pobavit?

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 13 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Stručná a krátká je tentokrát pozvánka na víkendové akce. Předně se o druhém srpnovém víkendu můžete vydat do míst, kam chodí v polovině května tisíce lidí. Ano, řeč je o Prčici, kde už od pátečního večera bude živo, neboť nejen tato část dvojměstí slaví tradiční Vavřinecké posvícení. Posvícení nabídne návštěvníkům od pátku do neděle řadu hudebních i zábavných akcí, chybět nebude ani tradiční chovatelská výstava a fotbalové utkání.

Po třítýdenní pauze se v pátek znovu otevřou nové vstupní dveře sedlčanského kina. Na programu má kino francouzskou romantickou komedii ‚Za láskou vzhůru‘.V sobotu odpoledne většina …náctiletých určitě vyrazí do Petrovic, kde se koná třetí ročník především hudebního ‚Parkfestu‘. Příznivci motorismu zase do areálu Sedlčanské kotliny na motokrosový závod seriálu Batti MX Cup. V sobotu večer lze opět zavítat do sedlčanského kina a zhlédnout americký thriller plný erotiky ‚Padesát odstínů temnot‘.

My ostatní se pak budeme těšit na příští víkend, který je akcemi doslova „našlapán“ a vybere si snad každý. V Sedlčanech bude tradiční Mariánská pouť, takže jen malá heslovitá upoutávka na akce příštího víkendu: hasičské finále Brdské ligy, Mejdan pro faunu, divizní fotbalové utkání, Povltavská regionální výstava králíků, drůbeže a holubů, divadlo Bylo nás pět ve Váchově špejcharu, sedlecký turnaj Masters v kuličkách a další.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------