Kotlina hostí další rallycrossový podnik

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 12 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Minulý víkend ovládli areál Sedlčanské kotliny jezdci rallycrossového seriálu Zóny střední Evropy, tentokrát se v kotlině v sobotu 5. srpna představí závodníci s menšími zkušenostmi i začínající rallycrossoví jezdci. Tito všichni se utkají v letošním druhém závodě klubového podniku Rallycross Cup. Opět bude na co se koukat a o komu fandit, protože každý bod se počítá. První série rozjížděk startuje v sobotu v půl desáté dopoledne, semifinálové a finálové jízdy jsou na programu po třetí hodině odpoledne.

„Třetí ročník klubových závodů, kterým tradičně vládne rodinná atmosféra, potěší malé i velké zajímavými souboji, dětským koutkem i dobrým jídlem. Kromě toho se můžete těšit i na diváckou soutěž. Přijďte se podívat na již druhý závod a vyberte si své jezdce, kterým budete fandit po zbytek letošní závodní sezóny. Anebo se jím sami staňte i Vy! Rallycross Cup je klubovým závodem, a proto není potřeba licence či homologovaný vůz, stačí odvaha, pár koní pod kapotou a smysl pro fair play,“ zve do areálu kotliny Daniel Kříž z pořádajícího Autoklubu RAC Sedlčany.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------