Bezstarostný fotbal moc gólů nepřinesl

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 8 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Definitivní tečku za divizní sezonou 2016/2017 udělali fotbalisté Tatranu Sedlčany v pátek 16. června navečer, když na svém stadionu hostili v 30. kole poslední tým tabulky skupiny A, fotbalisty TJ Sušice. Utkání přineslo oboustranně útočný a bezstarostný fotbal s řadou nepřesností a dvěma góly v síti hostů.

Od začátku zápasu měli domácí herní převahu, kterou dokázali zužitkovat už ve 3. minutě po úniku po pravé straně a centr před branku. Tady se nejlépe zorientoval Dvořák a otevřel skóre. Také v dalším minutách domácí především zásluhou Senfta ohrožovali branku hostů, ale všechny střely mířily mimo branku. V 16. minutě si první zásah připsal po akci hostů gólman Capouch. Blízko druhého gólu byli domácí v 21. minutě, míč mířící do branky zastavilo břevno. I přes převahu a spoustu dalších šancí domácích se tak skóre až do konce prvního poločasu neměnilo.

Začátek druhé půle patřil hostům, kteří však střídavějšího domácího gólmana Glogara neohrozili. Tatran hrál po přestávce až zbytečně do šířky a jeho hráči se před brankou dost trápili. V 54. minutě střílel opět zdálky Senft, jeho rána však šla opět mimo tyče. V 58. minutě se konečně domácí fanoušci dočkali druhého gólu, jeho autorem byl po kolmé přihrávce mezi beky Senft. Mezi 60. a 62. minutou měli domácí další dvě vyložené šance, ale ani z jedné nedokázali navýšit hubené skóre. V 76. minutě hosté zaútočili po pravé straně a nebezpečný centr před branku musel likvidovat brankář Glogar. Ani poslední patnáctiminutovka i přes jasnou převahu domácích a dlouhou řadu vypracovaných šancí gól nepřinesla, přesto Tatran může být se sezonou spokojen. Celkově páté místo je v druhé divizní sezoně pro Sedlčany obrovským úspěchem.

Tatran Sedlčany – TJ Sušice
2:0 (1:0)
Góly: 3. Dvořák, 58. Senft –
Žluté karty: 15. Řehák – 37. Szedmák, 84. Fuchs, 87. Čanecký
Sestava Tatranu: Capouch (46. Glogar) – Řehák, Repetný (62. Lípa), Brotánek, Hájek – Soldát, Kvěch (85. Křesina), Kdolský, Dvořák M. (Čejda) – Senft, Sirotek (Dvořák J.)
Rozhodčí: Svoboda – Erlebach, Lafek
Diváků: 320
 
---------------------------------------------------------------------------------------------