V obou případech řídily automobily ženy

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 10 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – Jak už bylo dříve uvedeno, tak v pondělí 12. června řešili policisté na Sedlčansku dvě nehody. Jedna se stala po ránu u sedlčanského hřbitova, druhá odpoledne v Drážkově. V obou případech seděly za volanty automobilů ženy.

„V případě nehody v v Kňovické ulici třiadvacetiletá řidička přehlédla automobil jedoucí po hlavní komunikaci a narazila do jeho boku. Tento vůz se po střetu přetočil proti původnímu směru jízdy a spolujezdkyně utrpěla lehké zranění. Hmotná škoda byla odhadnuta na 60 tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

V případě odpolední havárie osobního automobilu poblíž Drážkova byla za volantem jednadvacetiletá motoristka. „Žena se zřejmě plně nevěnovala řízení, vyjela vpravo mimo vozovku a narazila do oplocení pozemku. Vozidlo bylo poté odhozeno na levý bok. Způsobená škoda činila 45 tisíc korun,“ dodala policejní mluvčí.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------