Veřejné jednání se dotkne i nemocnice

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 11 měsíců a 9 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – V pondělí 19. června proběhne ve společenském sále kulturního domu další letošní veřejné zasedání Zastupitelstva města Sedlčany. Na programu bude mít v krátké době už potřetí zprávu o situaci v sedlčanské Městské nemocnici včetně struktury a zajištění péče společností Mediterra po 1. červenci letošního roku. Jak už dopředu avizoval starosta města, na veřejné jednání byli pozváni jak zástupci společnosti Vamed Mediterra, tak také středočeský náměstek hejtmanky pro oblast zdravotnictví Martin Kupka.

Další body jednání zastupitelů se budou týkat jak hospodaření města v minulém roce, tak i rozpočtových změn v roce letošním. Projednávat se také kromě jiného budou dohody s okolními obcemi o vytvoření společných školských obvodů základních a mateřských škol, schválení veřejnoprávních smluv se sportovními spolky ve městě, návrh smlouvy se subjektem Ochrana fauny ČR, majetkové záležitosti města a další. Na zasedání také zazní informace k novele zákona o hazardních hrách. Zasedání začíná v 17 hodin.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------