Farmáři zvou na Selskou pouť ve mlýně

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 16 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SVATÝ JAN – Majitelé víc jak 300 let starého Kunclova mlýna společně s Asociací soukromých zemědělců ČR a obcí Svatý Jan zvou v sobotu 10. června na tradiční Selskou pouť ve mlýně. Děti společně s rodiči mohou na rodinné farmě prožít prakticky celý den. Děti mají možnost povozit se na ponících i v kočáru, zasoutěžit si na stanovištích Ochrany fauny ČR, navštívit velký hrací stan, či sledovat spuštění mlýnského kola. Pouť začne v půl jedenácté dopoledne ekumenickou bohoslužbou před kaplí Nejsvětější Trojice.

Tu nechala rodina Kunclova vystavět a v roce 2013 vysvětit na blízké stráni v lesích nad mlýnem. Hlavní program Selské pouti ve mlýně startuje v Brzině u Kunclova mlýnu v 13 hodin a potrvá až do 18 hodin. V odpoledním programu proběhnou ukázky latinskoamerických tanců. Nebude chybět ani zpívání a tancování s Divadlem Myš&Maš, ukázky zemědělské techniky, přehlídka koní na jízdárně, či možnost nákupu kvalitního hovězího masa a dalších produktů z farmy. Po celý den je  v Kunclově mlýně zajištěno bohaté občerstvení.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------