Na přejezdu znovu narazil vlak do auta

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 1 měsíce a 5 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

KOSOVA HORA – V krátké době už podruhé došlo na nezabezpečeném železničním přejezdu v Kosově Hoře ke střetu vlaku s osobním autem. Stalo se tak ve středu 17. května krátce po dvacáté hodině. Vlak tu naštěstí vyjíždí ze stanice a jede tím pádem hodně pomalu, takže devětadvacetiletá řidička vyvázla naštěstí bez zranění. „Způsobená škoda činila 70 tisíc korun,“ uvedla ke středeční události policejní mluvčí Monika Schindlová.

Obdobná nehoda se na tomto nezabezpečeném železničním přejezdu odehrála v ranních hodinách ve čtvrtek 23. března. Tehdy motorový vlak jedoucí ve směru od Sedlčan tady narazil do boku dodávky, když řidička nerespektovala výstražná zvuková znamení vlaku a ani dopravní značku Stůj, dej přednost v jízdě a vjela na přejezd. Dvaačtyřicetiletá řidička vozidla VW Transporter tehdy utrpěla lehké poranění, vzniklá škoda byla stanovena na 126 tisíc korun.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------