Sezonu v kotlině otevře autorallycross

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 6 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – První automobilový závod na sedlčanské kotlině v roce 2017 se nezadržitelně blíží. Sezonu otevře v sobotu 22. dubna závod seriálu hobby autorallycrossu. Závodit se v kotlině bude v devíti kategoriích, a to v Hobby do 1400, do 1600 a nad 1600, dále v divizi Speciálů do 1600 a nad 1600, Divizi žen, Racer buggy, Buggy a Škoda Cupu. Do závodu se může, podobně jako v minulých létech, přihlásit každý, jehož vozidlo splňuje technické předpisy pro tuto motoristickou disciplínu platné pro sezonu 2017.

„Závodní trať sedlčanské kotliny je po zimě v dobré kondici. Nyní si jen počkejme, zda jezdci nepodcenili zimní přípravu svých strojů a s jakou technikou se letos divákům předvedou. Trať ovládnou nejen zkušení matadoři rallycrossu, ale i noví jezdci tohoto seriálu. Těšit se můžete jak na seriové produkční vozy, tak upravované speciály. Novinkou pro rok 2017 je zařazení divize junior, která otevírá možnost závodění těm nejmenším a nejmladším jezdcům,“ uvedl v tiskové zprávě Daniel Kříž. Tréninky začínají v osm hodin ráno, rozjížďky o hodinu později. Finálové jízdy jsou na programu od 15 hodin.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------