Kapely se chystají na ‚Setkání po letech‘

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 2 roků, 9 měsíců a 11 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Další, v pořadí už dvanáctý ročník tradičního setkání tří bigbítových legend se svými příznivci, přáteli, fanynkami i fanoušky, je za dveřmi. Ty se otevřou už tuto sobotu 20. srpna večer, opět u haly sedlčanského zimního stadionu. Vzpomínku na hudbu 60. a 70. let zahájí ve 20 hodin slavností nástup všech kapel. Samotný hudební program sestavený z půlhodinových bloků poté odstartuje skupina Atlantik. Po ni se představí s první částí svých hitů skupina Houbeles a následně skupina Mix. Všechny skupiny s datem vzniku v 70. létech minulého století se na pódiu vystřídají dvakrát.

První setkání se uskutečnilo v roce 1987 v Kosově Hoře v sokolovně, další tři pak v létech 1991, 1993 a 1996 v Sedlčanech (staré hřiště, u hvězdárny, koupaliště). V roce 1998 hostila setkání hala ve Voračicích, dvakrát (2001, 2004) kulturní dům v Krásné Hoře, v roce 2007 hala v areálu Sedlčanské kotliny. Od roku 2010 pravidelně každý sudý rok hostí kapely a jejich příznivce sedlčanský zimní stadion. „Hala zimního stadionu není provozně určena pro pořádání podobných akcí, proto se vždy snažíme při této mimořádné akci nic nezanedbat. Hodí se nám zkušenosti z předchozích ročníků. Navíc ihned po úklidu plochy spustíme v neděli kompresory a začne výroba ledu,“ řekl vedoucí zimního stadionu František Kadleček.

Podobně jako v předchozích létech bude přímo na betonové hrací ploše k dispozici asi 800 míst k sezení. Nebude chybět jak přímo v hale, tak i před stadionem několik občerstvovacích stanovišť. V provozu bude také restaurace s přímým výhledem na vlastní plochu stadionu. Rozšíří se i počet toalet, v těsné blízkosti haly budou rozmístěny mobilní WC. Z důvodu bezpečnosti bude oproti hokejovým zápasům rozšířena pořadatelská služba. Vstupné činí 180 korun, vstupenky se budou prodávat přímo u pokladen stadionu.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!