Hokejisté už popáté v řadě nebodovali

REGION – Hokejistům Tatranu Sedlčany se po slibném začátku v nejnižší krajské soutěže nedaří, na výhru čekají už víc jak šest týdnů. Konkrétně od 17. října, kdy doma porazili Hvězdu Kladno. Nedařilo se jim ani v neděli 29. listopadu v desátém kole hokejové soutěže, kdy si z kutnohorského zimního stadionu odvezli jedenáctibrankový příděl.  SK Sršni Kutná Hora vs. Tatran Sedlčany 11:3 (4:1, 5:2, 2:0). Před dvěma posledními zápasy první půle krajské soutěže má Tatran na svém kontě 11 bodů a v průběžné tabulce mu jen díky lepšímu skóre oproti Spartaku Příbram patří sedmá příčka.

O výsledku utkání favorita soutěže s hokejisty Tatranu nebylo od začátku utkání pochyb. Jen v první třetině poslali domácí na gólmana Tatranu osmnáct střel, což bylo stejně jako hráči Tatranu za celý zápas. Hosté prvně skórovali v 17. minutě, kdy snižovali na 1:3. Slabá hra Tatranu pokračovala i v druhé třetině, domácí naopak stříleli jeden gól za druhým. Což jim často umožňovali svou nedisciplinovaností a častým vylučováním hráči hostujícího Tatranu. Hosté v druhé třetině skórovali za stavů 1:5 a 2:8. Třetí třetinu dohrávala obě mužstva v poklidu, přesto domácí fanoušci se ještě dočkali vytoužené desítky a jednoho gólu navrch.